top of page
%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%95%20-%20Crazy%20P

Crazy Peach - לקחנו את כל הטכנולוגיה, המקצועיות והאיכות שבנינו ברשת Only 20 EMS לאורך השנים, והבאנו את כל הטוב הזה אליכן עד הבית!

Crazy Peach by Only 20 EMS - אימוני כושר אישיים בשיטה טכנולוגית מהפכנית, אשר פותחה בסוכנות החלל נאס״א. מבוססת על טכנולוגיית ה-EMS, שמפעילה את השרירים ע״י גירוי חשמלי. הגירויים קצרים וממוקדים, המפעילים כ-90% מקבוצות השרירים בגוף בו-זמנית. מה שהופך את האימון לקצר ויעיל, השווה בערכו לשעות רבות במכון הכושר הרגיל. מבחינת שריפת קלוריות מרובה, חיזוק ובנייה של השרירים ומסה, חיטוב ועיצוב הגוף, הצרת היקפים ואפילו שיקום בעיות מפרקים וגב.

אימון אישי, פרטני, יחידני ומושקע אצלכם בבית. 
עם כל הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר.

האימונים ב- Crazy Peach, מתקיימים אצלך בבית, בליווי מאמנת אישית צמודה, מאמנת שמלווה את המתאמנת לאורך כל הדרך, וביחד איתה בונה את תוכנית האימונים, התרגילים והרמה שתתאים עבורה, עבור התוצאות שתרצה להשיג. אימון אישי של 20 דק בלבד, פעם בשבוע. האימון מתאים לכל אדם מגיל 18-99 בכל רמת כושר ופעילות גופנית. החל מאדם שמעולם לא הרים משקולות בחייו ואפילו כאלו המוגבלים בביצוע פעילות גופנית. ועד כאלו שמתאמנים זמן רב, ספורטאיים מצטיינים ואפילו אולימפיים. 

מה אנחנו מציעות

אימון ניסיון במחיר היכרות, ללא התחייבות.
הרשמי עכשיו והצטרפי למהפכה.

התו
הסגול

אנו מבטיחות לחזור אלייך בהקדם ❤️

נתראה בקרוב! 😘

הרשמה | Creazy Peach
XBody-YoungFemaleBrunette%252BNewave-1-R
  • Facebook
  • Instagram

shelly.hnn@gmail.com

052-69-59-499

bottom of page